Старосільський замок на Львівщині повернувся у державну власність

Старосільський замок на Львівщині повернувся у державну власність


Суд розірвав договір про концесію з приватним товариством та повернув у державну власність замок XVII століття у Львівській області, пише Успіх in UA.

Останній є пам’яткою архітектури національного значення.

Так, правоохоронці встановили, що у 2010 році Львівська обласна державна адміністрація уклала договір концесії з приватним товариством. Компанії передали замок у користування з умовою, що вона проведе часткову реставрацію та буде використовувати будівлю для громадських і культурних потреб.

Однак станом на кінець 2022 року замок досі перебував у аварійному стані, повідомляє uprom.info.

Також прокурор з’ясував, що концесіонер не уклав охоронний договір, а також договори оренди земельної ділянки та страхування концесії. Відповідно, він не сплачував концесійні платежі, оскільки об’єкт не був введений в експлуатацію.

Читайте також: Київські митники врятували від шахраїв холодну зброю часів Київської Русі

Нагадаємо, що нещодавно київські митники запобігли незаконному переміщенню за кордон засобами поштового зв’язку семи деталей холодної зброї та її оздоблення ІІ-ХІІ ст. н.е., які мають значну історичну та культурну цінність.

Так, металеві предмети з ознаками старовини були виявлені київськими митниками під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з України (м. Умань) до Великобританії.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *