На Дніпропетровщині показали один із найдавніших вулканів планети

На Дніпропетровщині показали один із найдавніших вулканів планети


Усі охочі мають змогу спланувати мандрівку до Аполлонівського палеовулкану, що знаходиться на території Солонянської територіальної громади Дніпровського району, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Дніпровської РДА у Facebook.

“Степовий райський куточок недалеко від скромної річечки Мокра Сура на північ від села Аполлонівка. Величні пагорби – не кургани і не залишки стародавньої фортеці. Це один із найстаріших вулканів на планеті, вік якого вражає уявлення про час – понад три мільярди років!”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Археологи встановили вік човна, знайденого поблизу Чернігова

Так, Аполлонівський палеовулкан старший за Фіолент і Кара-Даг та все ж, тут можна розгледіти фрагменти палеовулканічного “амфітеатру”, який колись генерував лаву.

“Він інтригує навіть тих, хто зовсім далекий від геології, а просто любить живу природу. А відчути її тут легко, достатньо прогулятися, подихати свіжим повітрям, послухати співанки цвіркунів, помилуватись краєвидами і торкнутися мовчазного свідка, який відчув на собі метаморфози планетарного масштабу протягом мільярдів років”, – зауважують представники Дніпровської РДА.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *