До Музею війни передали речі та зброю росіян, знайдені після деокупації Київщини

До Музею війни передали речі та зброю росіян, знайдені після деокупації Київщини


До Музею війни звернувся мешканець села Гореничі, що на Київщині. Після вигнання російських військових з області чоловік знайшов у районі проведення найзапекліших боїв на Житомирській трасі дуже багато речей та частин зброї, полишених окупантами, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Національного музею історії України у Другій світовій війні у Facebook.

Гореничанин не хотів, щоб «матеріальні свідки» злочинів рашистів безслідно зникли, тож почав їх збирати – вирішив передати до Музею війни.

Серед зібраних матеріалів відразу впадають в око речі, які, поза всіма сумнівами, належали військовим 5-ї танкової бригади рф, що й була ударною силою окупантів на Київщині. Зокрема, комплекти одягу, колодка від нагороди із гвардійською стрічкою, різні види смертоносної зброї.

Та найбільше вразила знахідка чотирьох банківських карток на ім’я Олексія Колеснікова. Чоловік розповів, що побачивши ці картки, відразу почав пошуки справжнього їхнього власника. Йому вдалося зв’язатися з Олексієвими родичами. Вони розповіли, що молодий хлопець, цивільний, був убитий і пограбований окупантами.

Читайте також: Працівники Музею війни оприлюднили документальні свідчення про воєнні злочини росіян на Чернігівщині

Усі зібрані артефакти було передано до Музею війни. Після підписання актів передачі його генеральний директор Юрій Савчук особисто провів екскурсію виставками «Україна – розп’яття» й «Знак на щиті» для небайдужих громадян, які не пошкодували часу та сил для збереження пам’яті про війну.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *