Дмитро Гнатюк: найпопулярніші пісні (відео)

Дмитро Гнатюк: найпопулярніші пісні (відео)


Сьогодні, 28 березня, минає 98 років із дня народження видатного українського камерного та оперного співака, театрального режисера, педагога Дмитра Гнатюка. Тож із Успіх in UA пригадаємо найвідоміші пісні у його виконанні.

«Пісня про рушник»

Ця пісня, написана на слова українського поета Андрія Малишка, є сповіддю-спогадом ліричного героя. Композитор – Платон Майборода.

Пісню виконували різні співаки. Проте найпопулярнішою вона стала саме у виконанні Дмитра Гнатюка.

«Два кольори»

Грамплатівки із цією піснею у виконанні Дмитра Гнатюка скуповували величезними тиражами. Також «Два кольори» звучала на радіостанція та у телепередачах.

Слова до неї написав відомий український поет Дмитро Павличко. Композитор – Олександр Білаш.

«Черемшина»

Слова до цієї української пісні-романсу написав український поет-пісняр Микола Юрійчук. Музика належить композитору Василю Михайлюку. Дмитро Гнатюк став одним із перших та найвідоміших виконавців «Черемшини».

«Ясени»

Ще одна пісня 60-х років минулого століття. Музику до «Ясенів» написав український композитор Олександр Білаш. Слова належать українському поету та кіносценаристу Михайлу Ткачу.

Читайте також: Музичне обличчя України 2023: хто такі Tvorchi

«Квітка з полонини»

Це – пісня-романс. Її автором став український композитор Роман Савицький. Дмитро Гнатюк – основний виконавець «Квітки з полонини».

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *