Археологи показали світові аналоги загадкової знахідки із Київщини

Загадкову знахідку із Київщини планують вирізати разом із ґрунтом для встановлення вікової приналежності


Завідувач відділу охорони пам’яток історії, археології та культури Вишгородського історико-культурного заповідника Іван Зоценко акцентував увагу на тому, що раніше його колегам за кордоном вже вадвалося виявити знахідки, подібні до тієї, яку знайшли на Київщині, пише Успіх in UA.

“Такі конструкції відомі нам з доби неоліту. 10 тися років тому люди вже користувалися подібними речами. Є археологічні аналогії, не в Україні, але вони відносяться до такого ж часу”, – зауважив він.

На своїй сторінці у Facebook фахівець показав, як виглядають знайдені закордонними археологами аналоги знахідки із Київщини. Також він продемонстрував ілюстративні зображення, ан яких показана методика використання такого роду предметів.

Читайте також: Загадкову знахідку із Київщини планують вирізати разом із ґрунтом для встановлення вікової приналежності

Нагадаємо, що спеціалістам вже вдалося встановити призначення знахідки із Київщини. За словами Івана Зоценка, фахівці мають справу із пасткою для риби.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “Археологи показали світові аналоги загадкової знахідки із Київщини”

  1. Аватар Світлана
    Світлана

    Добрий день,ви там де паркани виконуєте,будь ласка нові кріпщі зразу робіть,бо там можуть древні коридори Монахів бути. Як розповідають більш дорослі люди які добре знають побудову столиці та інших міст освячених і роками замолених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *