В Україні запустили безкоштовний телеграм-бот юридичної допомоги військовослужбовцям

В Україні запускають безкоштовні онлайн-курси англійської мови для військовослужбовців


Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запустила безкоштовний телеграм-бот для військовослужбовців Сил оборони, ветеранів, членів їхніх родин та військовозобов’язаних українців, які потребують юридичної підтримки, пише Успіх in UA.

Тут зібрані відповіді на найчастіші запитання бійців, а також зразки документів, які можуть знадобитися військовим.

За словами директора Юридичного Гончаренко центру Миколи Брюховецького, чат-бот у меседжері у режимі 24/7 надає відповіді на найпоширеніші запитання щодо отримання статусу УБД, виплат, оформлення документів та оновлення даних в ТЦК. 

«Щодня на нашу гарячу лінію юридичної допомоги звертаються сотні військових. Їхні запити дещо схожі, тож ми вирішили зібрати найпоширеніші запитання захисників в одному місці. Достатньо просто обрати тему, яка вас цікавить — і ви отримаєте миттєву відповідь від наших юристів. Перша доба роботи чат-боту показала, що найпопулярніші питання – порядок отримання УБД та пошук різних рапортів. І понад 500 бійців вже знайшли відповіді, витративши всього кілька хвилин», — зазначає Брюховецький.

Чат-бот зорієнтує у запитаннях про отримання статусу УБД, порядок одержання одноразової грошової допомоги та виплат, звільнення та переміщення військовослужбовців, а також лікування, реабілітацію та правила оформлення документів — як скласти рапорти чи одержати необхідні довідки. Крім цього, у боті можна отримати роз’яснення щодо оновлення даних в ТЦК та нового законопроєкту про мобілізацію. 

Аби скористатися телеграм-ботом, достатньо перейти за цим посиланням, або знайти його у месенджері @GoncharenkoMilitaryBot. Далі — натиснути «Розпочати», обрати потрібний розділ та натиснути на нього.

Запустили телеграм-бот на базі Юридичного Гончаренко центру, який вже більше року надає безоплатні юридичні консультації військовим та їхнім родинам. 

«Ми щодня працюємо над покращенням боту, однак якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, наша команда з радістю надасть індивідуальну консультацію. Для цього працюють безкоштовні гарячі лінії для військовослужбовців та членів їхніх родин. Звертатися можна за номерами +380672042206, +380951168887 або +380937440036, а також писати на електронну пошту lawyergoncharenkoua@gmail.com», —- додають в Юридичному Гончаренко центрі. 

Читайте також: Студенти КПІ розробили обладнання для українських військових

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Юридичний центр — окремий напрям роботи освітньо-культурної мережі, що фокусується на безоплатній правовій допомозі військовим та членам їхніх родин. Експерти центру допомогли вже понад 100 000 бійцям і щодня безоплатно консультують захисників та членів їхніх родин. 

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *