В Україні запускають проєкт психосоціальної підтримки ветеранів та їхніх сімей

,
В Україні запускають проєкт психосоціальної підтримки ветеранів та їхніх сімей


Міністерство у справах ветеранів України спільно із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Міністерством закордонних справ Німеччини запускають проєкт щодо посилення підтримки українських ветеранів війни та їхніх сімей. Він має назву “Шлях стійкості”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Мінветеранів у Facebook.

Проєкт палнують реалізувати протягом 2023-2024 років. Для цього Уряд Німеччини виділив 4,8 млн євро.

“Проєкт “Шлях стійкості” спрямований на підвищення стійкості України шляхом інтеграції на рівні громад, зміцнення психосоціальної підтримки ветеранам і членам їхніх родин, залучення позабюджетних коштів на розробку і впровадження ветеранських програм, посилення спроможностей ветеранської політики в регіонах”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Українським ветеранам та ветеранкам пропонують перекваліфікуватися на кіберфахівців

Програма містить дві складові:

  • розвиток потенціалу Мінветеранів, місцевих органів влади та ветеранських організацій;
  • психічне здоров’я та психосоціальна підтримка.

“Українці заслуговують на нашу увагу і повну підтримку, адже Україна наразі боронить не лише свою свободу та незалежність, а й захищає свободу і демократію всієї Європи. Ми маємо надати всю необхідну допомогу Воїнам, які повертаються з фронту, для успішної інтеграції у суспільство. І Німеччина хоче підтримати український Уряд, Мінветеранів у цьому напрямку, щоб ветерани та їхні родини не залишалися наодинці зі своїми проблемами”, – говорить заступник посла Німеччини в Україні доктор Бертрам фон Мольтке.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *