В Україні стартував прийом заявок на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

В Україні стартував прийом заявок на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола


Держкомтелерадіо оголосив прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття Премії.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «На здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Читайте також: Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія ГРА оприлюднив довгий список претендентів

З метою оперативного опрацювання поданих документів та дистанційного ознайомлення членів Комітету з Премії з конкурсними роботами клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word та з підписом у форматі pdf), а також електронні версії творів прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу svsk@comin.gov.ua. Телефон для довідок (044) 278 86 96.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *