В Україні стартував прийом заявок на нацвідбір дитячого “Євробачення-2024”

В Україні стартував прийом заявок на нацвідбір дитячого "Євробачення-2024"


Україна візьме участь у дитячому “Євробаченні – 2024”, пише Успіх in UA.

Суспільне Мовлення розпочало приймання заявок на участь у Національному відборі за спрощеними правилами. Заявки приймаються через форму з 5 червня по 3 липня включно. Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню не обов’язково. Щоб взяти участь у відборі та отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення – 2024 в іспанському Мадриді достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відеопредставлення. Така зміна максимального розширить можливості для участі й створить рівні умови для всіх учасників, повідомляє corp.suspilne.media.

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість пройти до наступного етапу відбору. 

«Маємо нагоду в цьому році знайти справді унікальні таланти, які після конкурсу, незважаючи на результати, понесуть із собою в доросле життя неймовірний досвід. Досвід, яким радо поділиться наша “dream team”. Досвід і пісні, в які ми вкладемо всю душу», — зазначила Світлана Тарабарова.

Детальніше розповідаємо про нововведення Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 та нагадуємо умови участі:

  • Участь у Нацвідборі можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.
  • Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень в різних стилях та відеовізитівки з представленням юного артиста. 
  • За бажанням учасники можуть подати на розгляд додаткову авторську пісню: при цьому допускаються демоверсії, які, в разі проходження до фіналу, будуть доопрацьовуватися. Подання авторської пісні не впливає на можливість проходження учасника до наступного етапу відбору — це радше додаткова можливість. Якщо дитина, яка подала авторську пісню, потрапить до списку фіналістів, Суспільне на свій розсуд визначить — залишити цей трек для виконання учасником у фіналі відбору чи надати нову оригінальну композицію. 
  • У випадку подання учасником додаткової авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст має бути щонайменше на 60% україномовним. 
  • За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонглист до 15 учасників, які візьмуть участь у літній «зірковій школі». 
  • З метою надання професійних консультацій до участі в «зірковій школі» буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії. 
  • За результатами навчання у «зірковій школі» та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів Нацвідбору, після — відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступлять у фіналі.
  • Фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 відбудеться у вересні в онлайн-форматі.
  • Як і минулого року, до вибору представника України на Дитячому Євробаченні у фіналі відбору долучаться 3 члени журі та глядачі.

Читайте також: Jerry Heil розсекретила, що відбувалося за лаштунками “Євробачення-2024”

Нацвідбір на Дитяче Євробачення вдруге пройде під гаслом «Мрій сміливо!», проте цьогоріч — з оновленою графічною концепцією: основним візуальним образом став яскравий, нестримний та бурхливий творчий вир. Динаміка напівкруглих графічних ліній та їх багатошаровість підкреслюють сміливість, а яскраві кольори додають настрою мрійливості. Насиченість кольору є метафорою чистої природи дитячої творчості, а також радості та емоційної насиченості їхнього світу. 

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *