В Україні стартувала акція “Книжковий Янгол”

В Україні стартувала акція "Книжковий Янгол"


На початку червня у Бібліотеці імені І. Сергієнка для дітей відбулася презентація акції “Книжковий Янгол”, пише Успіх in UA.

Автором та ініціатором акції є відомий громадський діяч і видавець Ярослав Карпець.

В Україні стартувала акція "Книжковий Янгол"

“Суть в тому, що за кожною бібліoтекою в Києві закріплюється книжковий янгол, який дарує дітям і дорослим янгольські подарунки у вигляді нових книг. Він може разово підтримати бібліотеку або на постійній основі. Головне – це щире бажання допомогти книгозбірням поповнити книжкові фонди, адже ми знаємо, яка зараз ситуація з бібліотеками: кошти на закупівлю книг надають вкрай мізерні або ж узагалі нічого не виділяють. А читачі хочуть читати новеньке повсякчас”, – розповідає ініціатор акції.

В Україні стартувала акція "Книжковий Янгол"

Для книгозбірні в Дніпровському районі столиці подарували книги про видатних постатей світової історії. Зокрема, це книги про засновника соціальної мережі “Фейсбук” Марка Цукерберга, засновника компанії “Apple” Стіва Джобса, видатного фізика й винахідника Ніколу Теслу, психолога Віктора Франка, який вижив у нацистському таборі й написав книгу “Людина в пошуках справжнього сенсу”, праця видатного психотерапевта Ірвіна Ялома. До книгозбірні також потрапили пізнавальні книги, наприклад, книга під назвою “Малечі про інтимні речі”, підліткова повість “Скарби пана Добренка” письменниці із Полтавщини та інші видання.

В Україні стартувала акція "Книжковий Янгол"

Читайте також: Письменниця із Сумщини видала сатиричну повість-хроніку “Надька”

Ініціатор акції та бібліотека завдячують таким книжковим подарункам волонтерці, громадській діячці, айтішниці Юлії Рябко. Саме вона є книжковою янголинею травня місяця 2024 року.

Організаторами акції виступили: громадська організація “Звершення”, Видавнича майстерня YAR, благодійний проєкт “Книжкові Сили України”.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *