В Україні проведуть відкриту онлайн-зустріч про особливості цьогорічної вступної кампанії

В Україні проведуть відкриту онлайн-зустріч про особливості цьогорічної вступної кампанії


1 червня абітурієнтів та їхніх батьків запрошують на відкриту онлайн-зустріч про особливості вступної кампанії у 2024 році, пише Успіх in UA.

Спікери з технічного університету «Метінвест Політехніка» дадуть відповіді на всі гострі питання цьогорічного вступу до вишів. 

Про це зазначають організатори — освітньо-культурний та волонтерський Гончаренко центр. Там кажуть: ця подія — відповідь на запит відвідувачів. 

«Незабаром стартує вступна кампанія. Цьогорічні випускники складатимуть національний мультипредметний тест, а прийом заяв і документів триватиме до кінця липня. Проте вже зараз у абітурієнтів та їхніх батьків виникає багато запитань. Як не помилитися з вибором ЗВО та що взагалі потрібно для вступу? Які є правила формування та коригування рейтингового списку? На скільки спеціальностей можна подавати документи? Скільки балів потрібно для вступу на бюджет? Аби допомогти їм розібратися з тонкощами вступу-2024, ми проводимо відкриту зустріч», — зазначає директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова. 

Про всі тонкощі вступної кампанії розкаже Вікторія Федоренко — відповідальна секретарка приймальної комісії технічного університету «Метінвест Політехніка». Крім цього, на зустріч запросили представників кафкдр та гарантів спеціальностей.

«Ми розглянемо особливості вступної кампанії у 2024 році, роботу з електронним кабінетом вступника, основні рекомендації щодо написання мотиваційних листів. Спікерка також надасть відповіді на найпопулярніші запитання щодо вступу. Чекаємо на кожного та кожну», — додають організатори. 

Зустріч проведуть у суботу, 1 червня, о 15:00 на платформі Google-Meet. Аби взяти участь у події, достатньо заповнити форму за цим посиланням. До участі запрошують як абітурієнтів, так і їхніх батьків. 

Читайте також: На Хмельниччині відкрили оновлений освітньо-культурний та волонтерський Гончаренко центр

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. 

«Метінвест Політехніка» — перший недержавний гірничо-металургійний університет, що готує висококласних фахівців, які повністю володіють професією і можуть з першого дня працювати на високому рівні на будь-якому підприємстві світу.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *