В Україні проведуть вебінар щодо впливу хронічного стресу (війни) на психосоматику

В Україні проведуть вебінар щодо впливу хронічного стресу (війни) на психосоматику


В Україні за підтримки Міжнародної психологічної асоціації проєктивних методик відбудеться безкоштовний вебінар “Вплив хронічного стресу (війни) на психосоматику”, пише Успіх in UA.

“Не секрет, що стрес може позитивно впливати на нас, наприклад, загострити нашу увагу, пам’ять, активізувати наш організм і т.д. Та що робити, коли стрес впливає на нас негативно? Що робити, коли стрес став хронічним і шкодить не лише психологічно, а й фізично? Сьогодні ця проблема є надзвичайно актуальною, і все більше людей стикаються з тим, що не можуть справитися емоційно з тими викликами, які диктує нам воєнний час! Тому, надзвичайно важливо розширювати свої знання, аби мати можливість допомогти не лише собі, а й ефективно застосовувати ці знання у професійній практиці!”, -зауважують організатори події.

Ведуча вебінару – Шабловська Ольга – практичний психолог, досвід роботи з психосоматикою – 10 років, автор та тренер навчальних програм, професійний коуч ECF, сертифікований спеціаліст по роботі з МАК, сертифікована ведуча психологічних ігор. Автор МАК “Хочу і Треба” та “В морі емоцій”. Президент Міжнародної Психологічної Асоціації Проективних Методик (МПАПМ).

Читайте також: В Україні проведуть вебінар щодо ядерної та радіаційної безпеки

Подія відбудеться 19 липня о 20:00.

Щоб приєднатися до вебінару, необхідно бути учасником Viber або Telegram груп.

За бажаннямучасники можуть отримати Сертифікат про проходження вебінару. Для цього потрібно пройти реєстрацію за посиланням.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *