В Україні об’єднають бізнеси задля розбудови звільненого Криму

В Україні об'єднають бізнеси задля розбудови звільненого Криму

В Україні презентували портал We build Crimea, який має на меті об’єднати національні та міжнародні бізнеси задля розбудови звільненого, економічно незалежного та розвиненого Криму, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці “Кримська платформа” у Facebook.

Над створенням порталу працювало Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим спільно із Міністерством відновлення України.

“Крим має стати центром розвитку технологій і центром тяжіння для бізнесу — українською Кремнієвою долиною», — наголосила заступниця постійної представниці Президента України в Автономній Республіці Крим Ольга Куришко.

Меморандум вже підписали представники бізнесу, якому довелося переміститися із Криму у 2014. Частина міжнародних бізнесів також стали підписантами.

Ольга Куришко детальніше розповіла про Стратегію економічного відновлення Криму – візійний документ, розроблений Представництвом спільно з Міністерством відновлення, Центром оборонних стратегій, Київською школою економіки із залученням інших державних представників, експертного середовища та Офісу Президента України.

Стратегія спрямована на створення нової інфраструктури, яка з’єднає Крим з Європою, залучення міжнародних мереж, розвиток туризму, сприяння поверненню людей і бізнесу, а також сприяння використанню альтернативних джерел енергії.

Заступниця постійної представниці підкреслила важливість співпраці держави та бізнесу для сталого розвитку звільненого регіону. Ольга Куришко висловила переконання в неймовірному потенціалі Криму як з точки зору природних ресурсів, так і людського капіталу. Інвестуючи в регіон, підтримуючи підприємництво та сприяючи прозорому бізнес-середовищу, Крим може стати магнітом для молоді, реформ та міжнародних інвесторів. Заступниця бачить майбутнє, де Крим буде відомий не лише своїми пляжами, а й розвиненими ІТ-кластерами, міськими парками та цілорічними туристичними об’єктами.

Читайте також: У Херсоні створили мурал про тимчасово окупований Крим

Ольга Куришко наголосила на важливості працювати разом, щоб сформувати майбутнє Криму та створити середовище, в якому його мешканці зможуть жити в мирі. Завдяки рішучості та колективним зусиллям бачення відродженого та процвітаючого Криму може стати реальністю.

Ознайомитися із порталом можна за посиланням.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *