У Рівному вперше проведуть Всеукраїнський чемпіонат зі швидкісного складання пазлів

У Рівному вперше проведуть Всеукраїнський чемпіонат зі швидкісного складання пазлів


Вперше у Рівному проведуть відбірковий тур 4-го Всеукраїнського чемпіонату зі швидкісного складання пазлів, пише Успіх in UA.

Захід організовують на базі освітньо-культурного Гончаренко центру, а до участі запрошують як дітей, так і дорослих.

Як зазначає директорка простору Руслана Броновицька, чемпіонат залучить дітей, підлітків та дорослих Рівного до швидкісного складання пазлів у компанії однолітків. 

«Ми поділимо учасників на різні вікові категорії — це дозволить кожному знайти своє місце на заході та конкурувати з однолітками. Це діти віком від 3 до 5 років, від 6 до 8 років, від 9 до 11 років, від 12 до 14 років, та дорослі віком від 14 років», — коментує Руслана. 

У Рівному вперше проведуть Всеукраїнський чемпіонат зі швидкісного складання пазлів

Пазли для проведення чемпіонату надає український виробник Dodo, який попри часті обстріли продовжує працювати в Харкові. 

«Минулого тижня виробниче приміщення Dodo потрапило під російський обстріл. Їхня команда сміливо продовжує працювати попри загрозу, аби зростити покоління творчих, щасливих дітей, які люблять проводити час у родинному колі. Тож для нас провести чемпіонат зі складання пазлів Dodo — велика гордість і можливість підтримати компанію фінансово», — діляться у команді Гончаренко центру Рівне. 

Там також додають: всеукраїнський чемпіонат зі швидкісного складання пазлів проводять в Україні з 2021 року. Раніше його організовували лише у Львові, однак цьогоріч фестиваль пройде і в Рівному. Переможці чемпіонату для дорослих зможуть представити Україну на міжнародному чемпіонаті, який проходитиме в Іспанії – World Jigsaw Puzzle Championship 2024. 

Читайте також: У Греції на Чемпіонаті світу український прикордонник із протезом пробіг 48 км по пересічній місцевості

Чемпіонат відбудеться 6 квітня о 10:00. Для участі достатньо перейти на сайт за цим посиланням, обрати вікову категорію, місто Рівне і локацію — Гончаренко центр Рівне, вул. Кавказька 2/1. Реєстрація на чемпіонат триватиме до 18:00 1 квітня. 

Чемпіонат з пазлів у Рівному організовують на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру ТОВ «СМАРТ ПРОСТІР БОЯР» та Школа «Дружня до Дитини» міста Львова, разом з українським виробником пазлів «DODO TOYS» з міста Харкова.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *