У Миргороді активісти влаштовують сплав на байдарках, аби очистити водойму від сміття

У Миргороді активісти влаштовують сплав на байдарках, аби очистити водойму від сміття


20 квітня у Миргороді, що на Полтавщині, проведуть благодійний сплав на байдарках, пише Успіх in UA.

Учасники очистять місцеву річку Хорол від забруднень та проведуть час із користю для довкілля. Екологічну акцію проводить освітньо-культурний та волонтерський Гончаренко центр. 

За словами організаторів, основна мета сплаву — очистити місцеву річку Хорол від забруднень, пластику та сміття, які роками псують екосистему водойми. До акції можуть долучитися всі охочі — дорослі та діти у супроводі батьків. 

«Стан річки Хорол відверто жахливий. Вже кілька років вода «цвіте» майже все літо, і через це відпочивати біля водойми неможливо. Останні декілька років санітарний та екологічний стан водойми тільки погіршується — тож ми вирішили організувати толоку. Миргородці зможуть не лише долучитися до важливої справи та зробити наше місто трохи чистішим, а й весело проведуть час у компанії небайдужих людей. Це чудова нагода поєднати приємне з корисним — майбутнє планети в наших руках», — ділиться директорка Гончаренко центру Миргород Інна Ковальська. 

Маршрут сплаву на байдарках пролягатиме від школи № 8 (Почапці) до магазину «Бережок» (пішохідний міст між Ліском та Дранками). 

Акватолока відбудеться у суботу, 20 квітня, о 10:00. Збір проводять у Центрі Позашкільної освіти, а об 11:00 стартують у Почапцях (школа №8). Зареєструватися для участі можна за цим посиланням. 

Читайте також: У Миколаєві проводять благодійну акцію «Допоможи чотирилапим»

З собою потрібно взяти:

  • одяг для волонтерства, головний убір;
  • змінний чистий одяг (за потреби);
  • нітрилові рукавички;
  • великі, міцні сміттєві пакети 240 л та\або сітку мішок;
  • знаряддя для прибирання (сачок, палицю тощо);
  • смаколики, воду 

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. 

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *