У Києві відбудеться четверте засідання Клубу Живого Автора за участі Івана Верстюка

,
У Києві відбудеться четверте засідання Клубу Живого Автора за участі Івана Верстюка


30 квітня у Києві пройде четверта зустріч Клубу Живого Автора. Присутні обговорять книгу Івана Верстюка “Коли за вікнами зміни”, пише Успіх in UA.

Захід розпочнеться о 17:00. Місце зустрічі – кав’ярня ONE LOVE coffee (PinchukArtCentre). Модератор події – Ярослав Карпець.

“Україна, як і більшість інших країн, проходила і проходить через період змін, причому робить це доволі інтенсивно. Ці стрімкі зміни й відображені в нотатках автора. У них політико-бізнесовий рівень життя перетинається з людським виміром, а емоції та мрії — зі щоденним плином справ. Ця книжка — про “зрозуміти”. Усі ми намагаємося зрозуміти якісь проблеми навколо нас, якісь події, а завданням автора стало зрозуміти свою країну. Війна виявилася тим екзистенційним виміром, який показав Україну такою, якою ми її ще не бачили. Він задав ту тональність змін, яка фіналізує всі попередні роки спроб щось змінити. Зрозуміти цей вимір теж важливо — і тому на потік рефлексій про Україну кінця 2010-х накладаються думки про Україну сьогоднішню, Україну в стані війни. Зараз саме час для усіх нас зрозуміти країну, в якій ми живемо”, – говорить в анонсі події.

До слова, книга вийшла у видавництві @Yakaboo Publishing. Більше про неї можна дізнатись .

Читайте також: Усіх охочих запрошують на онлайн-засідання Клубу Живого Автора за участі поетеси та письменниці Галини Петросаняк

Нагадаємо, що КЖА – це Клуб Живого Автора. Формат клубу передбачає обговорення книг у присутності самого автора (-ів) або обговорення книжки живого автора (-ів). Благодійною складовою заходу є популяризація сучасної української літератури серед українців. Прочитані книги ми попросимо передати проєкту “Книжкові Сили України”, який опікується малими, сільськими бібліотеками і наповненням їх фондів.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *