У Києві обговорять вплив документальних фільмів про права людини на українське суспільство

У Києві до Міжнародного дня сім'ї покажуть фільм "Шахта №8"

4 червня у Києві відбудеться обговорення ефективності діяльності кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, пише Успіх in UA.

Подія відбудеться в межах зустрічей “Кава з правозахисниками” від правозахисної програми RIGHTS NOW! під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Час початку заходу – 11:00.

Під час зустрічі триматимуть слово:

  • Алла Тютюнник – співзасновниця і директорка Мережі DOCU/CLUB;
  • Ніна Хома – проєктна менеджерка Мережі DOCU/CLUB;
  • Модераторка події – Ольга Бабчук, комунікаційниця Мережі DOCU/CLUB.

“Під час зустрічі за кавою ми розкажемо про те, як документальне кіно допомагає впроваджувати зміни на краще у громадах. Як шукати і знаходити однодумців, об’єднуватися задля спільної мети. А також про те, як фільми про права людини допомагають достукатися до сердець багатьох людей, згуртувати, надихнути, навчити розуміти і захищати свої права. Розкажемо, чому і як у час війни наші кіноклуби медіа-просвіти з прав людини Docudays UA продовжують активну кіноклубну і правозахисну роботу – не лише в Україні, а й за кордоном. Розкриємо деякі особливості роботи кіноклубів та пояснимо, як приєднатися до нашої спільноти”, – зазначають організатори події.

До слова, розвиток Мережі DOCU/CLUB здійснюється завдяки фінансовій підтримці Посольства Швеції в Україні, Національного фонду на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Читайте також: У Києві відбудеться зустріч із поетом-військовим Павлом Вишебабою

До лютого 2022 року в містах і селах України активно діяли 402 кіноклуби Docudays UA. На початку повномасштабної війни деякі кіноклуби опинилися на окупованих територіях, їхня діяльність призупинилася.

На сьогодні 163 кіноклуби Мережі DOCU/CLUB вже відновили свою роботу. Ще 147 ініціативних груп відкрили нові клуби документального кіно.

Анонс події можна переглянути тут.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *