На Полтавщині проведуть змагання з гірськолижного туризму в пам’ять про Героя України

На Полтавщині проведуть змагання з гірськолижного туризму в пам’ять про Героя України


Жителів Миргорода на Полтавщині запрошують долучитися до змагань з гірськолижного туризму, присвячених пам’яті Героя України Анатолія Карбана, пише Успіх in UA.

Захід проводять культурно-освітній Гончаренко Центр Миргород та громадська організація «Станція юних туристів». 

Як зазначають організатори, змагання присвячені пам’яті Анатолій Карбана — Героя України, військовослужбовця територіальної оборони ЗСУ, вчителя, сотника Українського козацтва та депутата Миргородської міської ради. 

«Коли росія вторглася до України у 2014 році, Анатолій Євгенович їздив на передову як волонтер, займався вшануванням полеглих героїв-земляків. З початком вторгнення вступив до лав Миргородського батальйону Полтавської окремої бригади територіальної оборони. Брав участь у боях за Соледар, а згодом біля Авдіївки на Донеччині, де у квітні 2023 року загинув під час виконання бойового завдання. Президент нагородив Анатолія посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня», — кажуть у Гончаренко центрі Миргород. 

На Полтавщині проведуть змагання з гірськолижного туризму в пам’ять про Героя України

6 січня у пам’ять про Героя проведуть змагання з гірськолижного туризму. До участі запрошують як дітей, так і дорослих. 

«Передусім ці змагання — данина пам’яті бійцям, полеглим за свободу та незалежність України. Ми також хочемо доносити важливість активного способу життя серед дітей та дорослих, і залучати жителів Полтавщини до занять гірськолижним туризмом», — додають організатори. 

Читайте також: На Полтавщині проведуть щорічний різдвяний забіг

Змагання проведуть 6 січня з 10:00 на Полтавській гірськолижній базі «Сорочин яр». На час змагань організатори безкоштовно надають учасникам відповідні комплекти гірськолижного спорядження, а витрати на транспорт складають 220 гривень. Для участі запрошують реєструватися за цим посиланням.

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *