На Київщині реалізовується проєкт з радіаційної безпеки

На Київщині реалізовується проєкт з радіаційної безпеки


Із 7 до 11 серпня у Славутичі на Київщині у межах проєкту “Лабораторія з вивчення радіаційної безпеки Radiation Safety Study Lab” проведуть серію семінарів та курсів, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці INUDECO у Facebook.

На заході зберуться провідні фахівці у ядерній галузі та представники із різних країн.

Метою проєкту є професійний розвиток та генерація нових ідей щодо радіаційної безпеки. Програма навчання передбачає курс лекцій, тренінгів та ексклюзивний воркшоп “Радіаційна розвідка” від досвідчених науковців та практиків ядерної галузі.

Організаторами та учасниками події є Агентство регіонального розвитку Славутицької міської ради, ДСП “Чорнобильська АЕС”, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Славутицька філія НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, ВП “Атомремонтсервіс” ДП “НАЕК “Енергоатом”, Інститут проблем математичних машин і систем НАНУ, ГО “Українське ядерне товариство”, Університет Бристоля (Велика Британія) та Університет Берклі (США).

Читайте також: В Україні проведуть вебінар щодо ядерної та радіаційної безпеки

За результатами події всі учасники отримають сертифікат про завершення навчання на курсі підвищення кваліфікації “Дозиметрія та захист від іонізуючого випромінювання” від Славутицької філії Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського”.

До слова, цей захід проводиться в рамках розвитку у Славутичі Північно-український ядерний науковий хаб.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *