Від чого залежать ціни на слухові апарати в Україні

Від чого залежать ціни на слухові апарати в Україні


Наявність слухового апарата здатна суттєво покращити якість життя людини з вадами слуху. Однак багато хто відмовляє собі в придбанні такого пристрою, вважаючи це дорогим задоволенням.

На жаль, велика кількість реалізаторів згаданого виду товарів дійсно занадто “накручують” його вартість. Проте є й ті, хто намагаються утримувати доступні ціни на слухові апарати. До таких належить, наприклад, компанія РеОтон.

Розглянемо детальніше, завдяки чому їй вдається тримати конкурентоспроможні ціни на свою продукцію.

Пряма співпраця з виробником

Компанія РеОтон є частиною великого іноземного холдингу. Йдеться про данського виробника слухових апаратів Widex.

Таким чином продукція потрапляє до РеОтон без посередників. Така тенденція позитивно відображається на ціновій політиці компанії.

Система знижок

Представники РеОтон систематично радують своїх клієнтів знижками. Так, придбавши одразу два слухових апарата, покупці отримують знижку у розмірі 10% від вартості кожного. Крім того, й у майбутньому постійним клієнтам знижуватимуть ціну на згадані пристрої на 10%.

До слова, слухові апарати – це не єдине, на що поширюється система знижок від РеОтон. Наприклад, придбавши 24 і більше батарейок, клієнтам надається знижка 15%. При покупці ж 48 батарейок і більше вартість падає на 20%.

Отримати знижки можна і на послуги компанії. Наприклад, за умови придбання слухова апарата Widex пакет медичних послуг від РеОтон автоматично зменшується на 500 грн. Скориставшись такою можливість, клієнти мають змогу вигідно здійснити:

  • сурдологічний огляд;
  • видалення сірчаної корки або стороннього тіла;
  • комплексне аудіометричне дослідження;
  • підбір і налаштування слухового апарату тощо.

Гарантія

Слухові апарати Widex, придбані в РеОтон, мають гарантію 2 роки. У випадку, якщо протягом цього терміну пристрій вийшов з ладу, компанія бере на себе відповідальність за його ремонт.

Гарантійне обслуговування слухового апарату повністю безкоштовне. Його проводять інженери, сертифіковані безпосередньо компанією Widex.

Як купити слуховий апарат у РеОтон

Придбати згадані пристрої можна на офіційному сайті реалізатора.

Якщо ж ви не можете самостійно зробити вибір на користь того чи іншого слухового апарату, варто проконсультуватися із фахівцями. Для цього потрібно зателефонувати їм за номером (044) 331-73-00 або (050) 363 80 55.

Також можна написати спеціалістам на електронну пошту info@reoton.com.ua або у Viber чи Telegram за номером (050) 363-80-55.

Так поспішіть же купити якісний слуховий апарат Widex за привабливими цінами у представників компанії РеОтон.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *