Пошта у хмарі: переваги та особливості створення

Пошта у хмарі: переваги та особливості створення

Компанії, незалежно від їхнього масштабу та сфери діяльності, мають потребу у безперебійному спілкуванні. Забезпечити такого роду комунікацію можна за допомогою хмарної електронної пошти. Щоб остання працювала максимально ефективно, варто відповідально підійти до вибору провайдера. Так, на профільному ринку України добре зарекомендував себе онлайн-сервіс OBLAKO. Ознайомитися із нюансами надання послуг із хмарного хостингу вказаним провайдером можна за посиланням https://www.cloud.net.ua/ua/mail-hosting.html

Ми ж спробуємо розібратися, завдяки чому хмарна електронна пошта змогла завоювати прихильність навіть найавторитетніших корпорацій світу та що робить OBLAKO лідером серед сервісів-провайдерів в Україні.

Переваги пошти у хмарі 

Перехід на хмарну електронну пошту відкриває перед користувачами ряд можливостей. Наприклад, такий крок допомагає скоротити показники витрат компанії у комунікаційній сфері. Адже створення корпоративного поштового серверу на базі локальної інфраструктури – справа дороговартісна. 

Не менш важливим моментом є “гнучкість” хмарного сховища. Так, змінити його обсяг чи оперативну пам’ять можна за допомогою спеціальних інструментів за максимально короткий проміжок часу. 

Також при роботі із хмарною поштою користувачам не потрібно хвилюватися про безпеку своїх даних. Адже на сервері є можливість створення резервних копій завдяки зручному автоматичному сервісу. 

Пошта у хмарі: переваги та особливості створення

Користувачів, які постійно знаходяться у відрядженнях або працюють віддалено, приваблює і той факт, що із хмарною електронною поштою можна працювати у будь-якій точці світу. 

До плюсів пошти у хмарі належить наявність всебічної підтримка із боку провайдера. Фахівці не тільки забезпечать безперебійну роботу сервера, а й нададуть консультацію із будь-яких питань, які виникають у користувачів. 

Плюси створення хмарної пошти на OBLAKO 

OBLAKO – провайдер, який радує своїх клієнтів вигідними пропозиціями. Так, на його платформі користувачі мають змогу орендувати: 

  • індивідуальну поштову скриньку;
  • один виділений сервер.

Зокрема, OBLAKO пропонує своїм клієнтам створити:

  • скриньку 10 ГБ Standard;
  • скриньку 10 ГБ Professional;
  • виділений поштовий сервер з Zimbra Open Source Edition.
Пошта у хмарі: переваги та особливості створення

OBLAKO здійснює налаштування хмарної електронної пошти під такі операційні системи, як Android, Windows, iOS та MacOS. Обслуговування корпоративної пошти відбувається на сервері Zimbra, якому довірилися користувачі із понад 140 країн світу. 

Так не гайте часу. Створюйте надійну та безпечну хмарну пошту, заручившись підтримкою онлайн-сервісу OBLAKO. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *