Консолідація криптовалют: як на ній заробити

Консолідація криптовалют: як на ній заробити


Світова фінансова система зазнала значних змін після появи криптовалют. Сьогодні велика кількість людей мріє навчитися грамотно поводитися із цифровою валютою, щоб заробляти на її обігу, а також допомагати робити це іншим.

Щоб професійно займатися трейдингом, потрібно опанувати ряд нюансів. Наприклад, трейдер повинен знати, як поводитися в умовах консолідації криптовалют. Розглянемо детальніше, у чому ж суть цього явища.

Що таке консолідація криптовалют

Консолідація це період рівноваги покупців та продавців на ринку цифрової валюти. Йдеться про відсутність значних стрибків ціни на віртуальні гроші.

Причиною консолідації є настрої трейдерів. Адже вони добре знають, що за “штилем” на ринку завжди йде зростання чи падіння вартості криптовалюти.

У цілому існує два сценарії дій трейдерів на етапі консолідації криптовалюти:

  • очікування прориву: у цьому випадку трейдери не відкривають позицію по тренду чи проти нього, а очікують пробиття відповідного рівня опору або підтримки із одночасним збільшенням обсягу торгів;
  • торгівля: рівень доходу на цьому етапі буде досить низький, однак і показники ризиків також суттєво зменшуються. Якщо ж вдасться знайти хибні пробої, то з’явиться можливість збільшити прибуток.
Консолідація криптовалют: як на ній заробити

До слова, спрогнозувати, наскільки сильним буде стрибок цін на криптовалюту після періоду консолідації, вкрай важко. Проте, як показує практика, інколи зміни показника ціни у той чи інший бік можуть дорівнювати навіть 600-900%.

Де навчитися майстерності трейдингу

Навчатися трейдингу варто лише у тих, хто має великий досвід роботи у цій сфері. До професіоналів на профільному ринку належать представники Bikotrading Academy. Вони не лише втілюють в життя вже існуючі практики взаємодії із криптовалютою, а й розробляють індивідуальні стратегії трейдингу.

81% випускників Bikotrading Academy обирають трейдинг у якості основної професії, а понад половини із них одразу починають отримувати стабільний дохід.

До програми академії входять:

  • Bitkotrading club;
  • Курс order flow;
  • Buy/Sell Крипто Системи.
Консолідація криптовалют: як на ній заробити

Також фахівці Bikotrading Academy потурбувалися про те, щоб їхні учні мали змогу спілкуватися із досвідченими трейдерами та отримувати професійну підтримку на етапах навчання та роботи. Для цього представники академії створили закриту спільноту в Discord.

Дізнатися більше про навчання в Bikotrading Academy можна за посиланням bikotrading.pro.

Так не упустіть можливість стати лідером індустрії трейдингу!

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *