“ІмпульсПром” – лідер серед постачальників металообробного обладнання

"ІмпульсПром" - лідер серед постачальників металообробного обладнання


Обробка металу – це процес, який має місце при проведенні будівельних та ремонтних робіт, у побуті, а також професійній діяльності. Для його реалізації вкрай потрібне якісне обладнання.

На сьогодні велика кількість компаній займається продажем металообробних верстатів та комплектуючих до них. Однак, щоб стати власником дійсно хорошого обладнання, варто довіряти лише тим продавцям, які встигли позитивно зарекомендувати себе на профільному ринку.

До таких, наприклад, належить компанія Імпульспром. Тож розкажемо, чим вона змогла привабити велику кількість клієнтів за короткий проміжок часу.

Широкий вибір товарів

“ІмпульсПром” має у своєму асортименті велику кількість якісної продукції. Так, на офіційному сайті компанії у каталозі можна знайти:

  • запчастини для верстатів;
  • верстатне оснащення;
  • гідравліку, фільтруюче та змащувальне обладнання;
  • пневматику;
  • електромагнітні муфти і заплчастини до них;
  • вальцювальні машини;
  • металорізальний інструмент;
  • вимірювальний інструмент.

Продукцію, яку “ІмпульсПром” пропонує своїм клієнтам, постачають як китайські, так і європейські виробники.

Каталог компанії систематично оновлюється. Часто до нього додаються ті категорії товарів, які важко знайти у вільному доступі.

Варто зазначити, що “ІмпульсПром” працює не лише як посередник між виробниками і покупцями, а й самостійно виготовляє різного роду деталі для металообробного обладнання. Так, спеціалісти компанії здатні виготовити за індивідуальними кресленнями кулько-гвинтові передачі та гільйотинні ножі.

Зручний сервіс

Замовити продукцію у “ІмпульсПром” дуже просто. Для цього потрібно зв’язатися із представниками компанії у телефонному режимі або через електронну пошту. Знайти контакти “ІмпульсПром” можна безпосередньо на її офіційному сайті.

Також у електронному каталозі компанії міститься кнопка для замовлення товарів. Якщо ви не маєте потреби у додатковій консультації, то варто скористатися нею для пришвидшення процесу обробки вашої заявки.

Розрахуватися за товар покупці мають змогу як готівкою, так і шляхом переказу коштів на банківський рахунок.

Що стосується доставки, то “ІмпульсПром” співпрацює із усіма транспортними компаніями (“Нова пошта”, Delivery, Ін-Тайм тощо). За бажання клієнти можуть самостійно забрати своє замовлення. Для цього потрібно прибути за адресою м. Дніпро, вул. Короленка, 44.

Зверніть увагу і на цінову політику компанії. Вона порадує покупців із будь-яким бюджетом.

Тож не баріться та замовляйте якісне металообробне обладнання у лідера профільного ринку “ІмпульсПром”!

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *