Як швидко оформити біометричний закордонний паспорт

Як швидко оформити біометричний закордонний паспорт


Бажаєте максимально швидко оформити біометричний закордонний паспорт чи продовжити термін його дії? Тоді вам варто звернутися за допомогою до представників компанії “Мій паспорт”, перейшовши за посиланням https://mypassport.kiev.ua/uk/.

Оформлення документу, який легалізує перетин кордону та перебування в іншій країні, здійснюється згаданим надавачем послуг без черг. І це далеко не єдиний аргумент на користь того, щоб стати клієнтом згаданої компанії.

Тож розглянемо детальніше, завдяки чому “Мій паспорт” завоював високий рівень довіри серед українців.

Мінімальна кількість документів

Уже при першому знайомстві фахівці згаданої компанії надають своїм клієнтам перелік документів, необхідних для оформлення закордонного паспорта. До нього входять:

  • закордонний паспорт (за наявності);
  • копія цивільного паспорта;
  • ідентифікаційний код (або його копія).

Звернувшись до сервісу “Мій паспорт”, клієнти не мають потреби додатково збирати довідки, щоб оформити головний документ для виїзду та перебування за кордоном.

Оперативність та доступні ціни

Представники згаданої компанії звикли виконувати свою роботу максимально швидко. На оформлення біометричного закордонного паспорта зазвичай йде від 2 до 20 робочих днів (залежно від того, наскільки терміново він потрібен клієнту).

Що стосується цін, то вони також варіюються. Вартість надання такого виду послуг залежить від ряду факторів, перерахованих за посиланням https://mypassport.kiev.ua/uk/biometrychnyj-pasport/. Однак, варто зазначити, що фахівці “Мій паспорт” встановили конкурентоспроможні ціни навіть на роботу в надскладних умовах.

Відсутність потреби повертатися в Україну

Щоб продовжити термін дії біометричного закордонного паспорта чи оформити новий, зовсім не обов’язково повертатися в Україну. Адже співробітники вищевказаної компанії надають допомогу навіть тим клієнтам, які:

  • зараз перебувають на території ЄС;
  • виїхали до країн ЄС без закордонного паспорта, пред’явивши ID-карту чи цивільний паспорт.
Як швидко оформити біометричний закордонний паспорт

На оформлення біометричного закордонника в таких випадках йде орієнтовно 2-3 місяці. Дізнатися про вартість вказаного виду послуг можна за посиланням https://mypassport.kiev.ua/uk/poslugy-v-yes/.

Як оформити документи в “Мій паспорт”

Щоб зв’язатися з фахівцями, потрібно написати їм в чаті на офіційному сайті компанії.

Також представники “Мій паспорт” комунікують з клієнтами в телефонному режимі. Бажаючі оформити біометричний закордонний паспорт можуть замовити зворотній зв’язок або самостійно зателефонувати фахівцям за номером +380972955333, +380994152424 або +48228738681.

Крім того, співробітники “Мій паспорт” відповідають на запитання клієнтів в онлайн-режимі. Написати фахівцям можна на електронну пошту info@mypassport.kiev.ua.

Тож заручіться підтримкою представників компанії “Мій паспорт”, щоб оформити біометричний закордонник за спрощеною процедурою.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *