Як обрати окуляри нічного бачення

Як обрати окуляри нічного бачення


Окуляри нічного бачення – це незамінна річ для представників великої кількості професій. Наприклад, такий пристрій стане у нагоді військовим та водіям. Адже завдяки окулярам вказаного типу вони можуть бачити у темряві об’єкти на далекій відстані, що часто допомагає врятувати їхні життя та здоров’я.

Купувати ці пристрої краще у перевірених реалізаторів. До таких належить, наприклад, Інтернет-магазин Top Optics. У його каталозі за посиланням https://topoptics.com.ua/uk/ochki-nochnogo-videniya/ можна знайти велику кількість окулярів нічного бачення із різними характеристиками.

Щоб зробити правильний вибір на користь того чи іншого пристрою, варто враховувати ряд моментів. Саме про критерії вибору окулярів нічного бачення ми і розкажемо у цьому матеріалі. 

Призначення

Обираючи окуляри нічного бачення, потрібно чітко розуміти, у яких ситуаціях їх будуть застосовувати. Як показує практика, мисливцям достатньо і недорогих моделей першого покоління.

Зовсім інша справа, коли йдеться про військових чи розвідників. Для них дуже важливо бачити якомога далі. Тож для представників цих професій краще купити потужніші моделі окулярів нічного бачення.

Оптика

До головних критеріїв при виборі окулярів нічного бачення належать також їхня оптика та оптичний перетворювач. Останній складається із трьох поколінь та двох ступенів.

Як обрати окуляри нічного бачення

Оптичні можливості згаданого пристрою визначаються світосилою. Вона вимірюється в межах від 1.0 до 4.0. За словами фахівців, чим вищим є це значення, тим менше окуляри пропускатимуть світло.

Якість зображення 

Щоб дати чітку оцінку цьому аспекту, варто врахувати такі моменти, як:

  • різкість;
  • дозвіл;
  • яскравість;
  • контрастність.

Ті, хто вже користуються окулярами нічного бачення, стверджують, що при роботі в умовах повної темряві чи за наявності слабких джерел природного освітлення варто обирати винятково прилади з максимальним набором регулювань вищевказаних показників.

Габарити 

Орієнтуючись на те, де та як довго будуть використовуватися окуляри нічного бачення, можна сформулювати побажання щодо їхньої ваги та розмірів.

Так, наприклад, військовим потрібно звернути увагу на найлегші та найкомпактніші моделі вказаного пристрою. Адже користуватися ними доведеться тривалий період. До того ж, варто враховувати потребу у постійному пересуванні.

Тож подбайте про власну безпеку, купивши окуляри нічного бачення в Інтернет магазині Top Optics. 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *