EVOGEN BIO-FLOOR – найкращий миючий еко-засіб для підприємств харчової промисловості

EVOGEN BIO-FLOOR - найкращий миючий еко-засіб для підприємств харчової промисловості


Підприємства харчової промисловості систематично зіштовхуються зі складними забрудненнями підлоги та інших поверхонь. У більшості випадків звичайні суміші для чищення не здатні видалити такого роду плями. Тож виникає потреба застосовувати професійний миючий засіб.

Так, досить добре зарекомендував себе біопрепарат EVOGEN BIO-FLOOR. Купити цей засіб можна на сайті виробника Step2Clean.

Далі розберемося, у чому полягають переваги застосування цього препарату.

Натуральна основа

EVOGEN BIO-FLOOR містить винятково натуральні компоненти. Так, до складу цього препарату входять:

  • стабілізована ліпаза;
  • суміш спор бацили;
  • підготовлена вода;
  • віддушка, яка забезпечує появу легкого приємного запаху після прибирання.
EVOGEN BIO-FLOOR - найкращий миючий еко-засіб для підприємств харчової промисловості

Усе зазначене вказує на те, що працювати із цим препаратом безпечно, адже в процесі прибирання він не спричиняє виділення токсичних хімічних сполук.

Широка сфера застосування 

Засіб EVOGEN BIO-FLOOR виготовлений із застосуванням eco-benign формули. Відповідно, його можна не задумуючись використовувати там, де проходить процес виготовлення продуктів харчування. Наприклад, вказаний препарат підходить для видалення забруднень навіть на м’ясо- і молокопереробних підприємствах. Адже саме тут існує високий рівень ймовірності потрапляння жирів, а також білків на різного роду поверхні. 

Тривала дія

EVOGEN BIO-FLOOR працює не лише в момент проведення прибирання. Розчин продовжує діяти навіть після того, як була досягнута візуальна чистота. Так, органічні сполуки, які входять до складу вказаного засобу, здатні ще тривалий час залишатися в порах поверхні. Таким чином, EVOGEN BIO-FLOOR працює на випередження, не даючи змоги шкідливим речовинам накопичуватися.

Простота використання

Згаданий мийний концентрат досить легко приготувати. Для цього достатньо розвести EVOGEN BIO-FLOOR із водою у співвідношенні від 1:10 до 1:40, орієнтуючись на показники забруднення поверхні.

Варто зазначити, що препарат не тільки легкий у приготуванні, а й простий у застосуванні. Щоб забезпечити максимальну дію, досить нанести його на забруднену поверхню та залишити приблизно на 5 хвилин. Зазвичай цього достатньо для повного видалення жирових чи білкових забруднень.

EVOGEN BIO-FLOOR - найкращий миючий еко-засіб для підприємств харчової промисловості

Якщо ж ситуація вкрай складна, потрібно потерти забруднену поверхню щіткою. Інколи процедуру варто повторити кілька разів для досягнення повного ефекту. 

Тож будьте на сторожі чистоти разом із EVOGEN BIO-FLOOR від Step2Clean.

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *