Де замовити послуги монтажу системи контролю загазованості приміщення в Україні

Де замовити послуги монтажу системи контролю загазованості приміщення в Україні


Витік газу може мати трагічні наслідки. Щоб запобігти їм, варто не лише дотримуватися правил безпеки, а й вдатися до придбання та монтажу систем контролю загазованості приміщень. Замовляти послуги зі встановлення останніх варто винятково у перевірених сервісантів. До таких належить, наприклад, ТОВ “Стамар-Крокус”, про діяльність якої можна більше дізнатися за посиланням s-krokus.com.

Вказаній компанії вдалося завоювати високий рівень довіри на профільному ринку. Тож розглянемо детальніше, чому монтаж системи контролю загазованості приміщень краще покласти на фахівців “Стамар-Крокус”.

Досвідченість

Вказана компанія працює на профільному ринку з 1993 року. Її споруди успішно експлуатуються на великій кількості об’єктів.

У процесі своєї роботи представники “Стамар-Крокус” застосовують лише якісне обладнання. Постачання останнього також входить в компетенцію компанії. Так, наприклад, “Стамар-Крокус” тісно співпрацює з фірмою Gazex. Системи контролю загазованості цього бренду характеризуються високими показниками надійності, економічності та функціональності. 

Індивідуальний підхід

Перед тим, як взятися за роботу, представники згаданої компанії уважно знайомляться з особливостями приміщень, в яких доведеться працювати. Це допомагає правильно спроєктувати систему контролю загазованості у відповідності до розміру, призначення та інших характеристик об’єкта.

Чітка поетапність роботи 

Фахівці “Стамар-Крокус” завжди мають чітко сформований план роботи. Після збору вихідної інформації про об’єкт вони беруться за:

  • розробку технічного завдання;
  • розробку технічної документації стадії “П”;
  • отримання висновку експертизи (за умови необхідності її проходження);
  • розробку документації стадії “Р”;
  • авторський нагляд.

Постійний зв’язок з клієнтами

Представники “Стамар-Крокус” максимально потурбувалися про комфорт своїх постійних та потенційних клієнтів. Так, замовити послуги фахівців можна безпосередньо на сайті компанії. Для цього клієнтам потрібно залишити свої контактні дані, щоб представники “Стамар-Крокус” могли швидко зв’язатися з ними.

Також фахівці завжди готові поспілкуватися в онлайн-режимі. Для цього достатньо написати їм на електронну пошту Stamar@s-krokus.com.ua.

Крім того, представники “Стамар-Крокус” консультують клієнтів в телефонному режимі. Щоб поговорити з ними, варто набрати номер +380444923370, +380674033990, +380672304160, +380674033991 або +380675575151.

До того ж, клієнти мають можливість завітати до офісу компанії за адресою м. Київ, вул. Лук`янівська, 63.

Тож якнайшвидше потурбуйтесь про свою безпеку, скориставшись послугами “Стамар-Крокус”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *