Де замовити дизайн магазину в Києві

Де замовити дизайн магазину в Києві


Плануєте відкриття власного магазину? Тоді вам потрібно ретельно продумати його дизайн, враховуючи не лише естетичну складову, а й потребу у забезпеченні комфорту співробітників та покупців.

Якщо ж впоратися з цим завдання самостійно не виходить, варто звернутися до фахівців. Наприклад, на профільному ринку досить добре зарекомендувала себе компанія NsdGroup.

Далі розберемося, завдяки чому останній вдалося завоювати високий рівень довіри серед клієнтів.

Широкий асортимент послуг

Представники NsdGroup максимально відповідально підходять до своєї роботи. Починаючи розробляти дизайн магазину в Києві, вони детально вивчають:

  • цільову аудиторію;
  • очікуваний потік відвідувачів;
  • бюджет тощо.

Також фахівці обов’язково враховують, товари якого типу будуть реалізувати у новій точці продажу: одяг, взуття, дитячі товари, продукти чи інше. Орієнтуючись на цей фактор, представники NsdGroup визначаються з типом меблів, кольорами та декором, які найбільше підійдуть для конкретного випадку.

Здійснюючи розробку проєкту дизайну магазину, фахівці вищевказаної компанії допомагають замовникам вирішити такі завдання:

  • створення гарного фону для товарів;
  • підвищення рівня конкурентоздатності точки продажу;
  • підкреслення особистого бренду та інші.

Варто зазначити, що у процесі роботи представники NsdGroup обов’язково враховують всі побажання клієнтів.

Важливе значення має й ціна на послуги фахівців вищевказаної студії. Вона здатна приємно вразити підприємців з досить різним рівнем доходу.

Як замовити дизайн магазину в NsdGroup

Замовити дизайн магазину в Києві у представників студії NsdGroup дуже просто. Для цього потрібно залишити заявку безпосередньо на сайті компанії. Тут необхідно вказати свій контактний телефон. Це дозволить представникам NsdGroup швидко зв’язатися з вами.

Якщо ж ви не бажаєте чекати на зворотній дзвінок, то можете набрати фахівців самостійно. Для того, щоб поговорити з представниками згаданої студії, потрібно набрати номер +38 (067) 201-86-08.

Крім того, фахівці завжди готові поспілкуватися зі своїми клієнтами в онлайн-режимі. Написати їм можна на електронну пошту info@nsdgroup.com.ua або в соціальних мережах Viber та Telegram.

До того ж, клієнти мають змогу особисто зустрітися з представниками компанії, завітавши до офісу за адресою м. Київ, вул. Радистів, 34-р.

Так продемонструйте ж свій бездоганний смак, замовивши дизайн магазину в NsdGroup.

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *