Де вигідно купити терморегулятор terneo sx WI-FI в Україні

Де вигідно купити терморегулятор terneo sx WI-FI в Україні


Плануєте прокласти теплу підлогу? Тоді не забудьте придбати терморегулятори. Адже саме завдяки їм можна підтримувати комфортний температурний режим у приміщенні.

На сьогодні існує широкий асортимент згаданих приладів. Однак найбільшою популярністю серед терморегуляторів для теплої підлоги користується модель terneo sx WI-FI.

Тож розглянемо, якими функціями наділений цей пристрій та де краще його купити.

Характеристики terneo sx WI-FI

Згаданий пристрій українського виробника ДС Електронікс приймає та обробляє сигнал, який надходить із датчиків температури підлоги. Також terneo sx WI-FI використовують для керування системою “Тепла підлога”. Для цього вказаний терморегулятор оснащений технологією бездротової локальної мережі WI-FI.

Крім того, пристрій встановлює режими роботи за розкладом.

Діапазон температур, який здатний підтримувати terneo sx WI-FI, варіюється в межах від +5 до +45 градусів. Показники потужності цього пристрою сягають 3000 ВА.

При покупці terneo sx WI-FI необхідно звернути увагу на комплектацію замовлення. Так, разом із терморегулятором йдуть:

  • декоративна рамка;
  • датчик температури із сполучним проводом; 
  • гарантійне свідоцтво;
  • гарантійний талон та інструкція;
  • технічний паспорт;
  • пакувальна коробка.

Вказаний терморегулятор має досить компактні розміри – 75 х 75 х 39 мм. Він виготовлений із якісного пластику та має сучасний дизайн.

До слова, пристрій зроблений у білому кольорі. Це підвищує рівень попиту на нього. Адже терморегулятори у такому кольорі здатні доповнити будь-який інтер’єр.

Де купити терморегулятор terneo sx WI-FI

На сьогодні існує велика кількість компаній, які займаються продажем терморегуляторів. Однак, як показує досвід, купувати такого роду пристрої краще лише у перевірених реалізаторів.

До таких належить, наприклад, Інтернет-магазин elektroobogrev.com.ua. Представники цієї компанії завжди знаходяться на зв’язку. Щоб отримати безкоштовну консультацію спеціалістів перед здійсненням важливої покупки варто зателефонувати за номером (099) 174-36-95.

Також працівники вказаного магазину готові поспілкуватися із клієнтами посередництвом електронної пошти. Написати фахівцям можна сюди: elektroobogrev7@gmail.com.

Крім того, всі охочі мають змогу особисто поспілкуватися із представниками магазину, завітавши до них за адресою місто Київ, вул. Зодчих, 74.

Варто зазначити, що робити покупки на elektroobogrev.com.ua дуже легко. Придбати потрібний товар тут можна всього в один клік.

Працівникам магазину вдалося встановити конкурентоспроможні ціни на увесь асортимент продукції.

Щоб клієнти не сумнівалися у високому рівні якості придбаного товару, магазин надає на нього тривалу гарантію.

Тож не зволікайте. Звертайтесь до представників магазину elektroobogrev.com.ua та купуйте терморегулятор terneo sx WI-FI за вигідною ціною!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *