Де оформити повний пакет морських документів в Україні

Де оформити повний пакет морських документів в Україні


Робота у відкритому морі – це не лише престижно, але й прибутково. Однак отримати її неможливо без наявності повного пакету морських документів.

Допомогти з оформленням останнього можуть представники компанії Seamensway. Дізнатися більше про неї можна за посиланням https://docs.seamensway.com/. Ми ж розкажемо, які саме послуги надає вказана компанія.

Дипломування

Диплом – це те, на що в першу чергу дивляться при прийомі на роботу у відкритому морі. Існує три види цього документа:

 • Certificate of Competency;
 • Certificate of Proficiency;
 • Endorsements of COC.
Де оформити повний пакет морських документів в Україні

Компанія Seamensway здатна допомогти з отриманням будь-якого із них.

Оформлення та продовження терміну дії паспорта моряка

Без морського паспорта людина не має права на в’їзд/виїзд за межі України на судні. Стати власниками цього документа можуть:

 • студенти морських навчальних закладів;
 • моряки;
 • обслуговуючий персонал судна.

До Seamensway звертаються як ті, хто вперше зіткнулися з оформленням паспорта моряка, так і ті, хто потребують продовження терміну його дії.

На підготовку нового документа вказаного типу у представників згаданої консалтингової компанії йде не більше 10 днів.

Сертифікація

Моряки повинні систематично підтверджувати рівень своєї компетенції. Зробити це можна посередництвом отримання сертифікатів за результатами пройдених курсів з підвищення кваліфікації, які засвідчують:

 • підготовку з рятувальних шлюпок;
 • підготовку з боротьби з пожежами;
 • надання першої медичної допомоги;
 • підготовку з транспортування небезпечного вантажу тощо.

Щоб заощадити власний час, працівники морської сфери звертають за допомогою до Seamensway. Адже представники цієї компанії допомагають швидко отримати всі базові сертифікати, необхідні для допуску до роботи на судні.

Послужна книжка

Усі моряки, які бажають заключати нові контракти, зобов’язані мати при собі послужну книжку. Адже остання містить інформацію про досвід роботи у відкритому морі. Сюди вносять відомості про трудовий стаж, присвоєні звання тощо.

Представники Seamensway впораються з оформленням і цього виду морських документів. Завдяки своєму досвіду вони виконають роботу максимально швидко.

Інші послуги

Вищевказані документи – це далеко не все, що потрібно для початку роботи на судні. Залежно від обставин клієнти надають й інші запити до компанії Seamensway. Йдеться, наприклад, про:

 • допомогу з проходженням морських тестів;
 • підготовку і подання документів для отримання візи США;
 • допомогу з отриманням права на управління маломірними суднами тощо.
Де оформити повний пакет морських документів в Україні

Усе це під силу зробити фахівцям вказаної консалтингової компанії.

Як скористатися послугами Seamensway

Стати клієнтом згаданої компанії дуже просто. Всі охочі можуть замовити зворотній дзвінок на офіційному сайті Seamensway або поспілкуватися з фахівцями у чат-боті.

Також представники компанії завжди готові поговорити з клієнтами в телефонному режимі. Для цього лиш потрібно набрати номер +380675577889.

Крім того, фахівці Seamensway підтримують контакт і в онлайн-режимі. Так, клієнти мають змогу написати їм в Telegram (@seamenswaysupport) або Viber (+30675577889). 

Тож заощаджуйте час та гроші. Звертайтеся за допомогою в отриманні пакету морських документів до представників консалтингової компанії Seamensway.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *