Де купити якісні слухові апарати в Україні

Де купити якісні слухові апарати в Україні


Слухові апарати – незамінні пристрої для людей із вадами слуху. Тож підходити до їхнього вибору потрібно максимально відповідально. Перед тим, як купувати слухові апарати, необхідно проконсультуватися з лікарем та пройти всі обстеження.

Зробити все це в комплексі можна у центрі “Добрий слух”. Останньому вже встигли довіритися багато клієнтів.

Розглянемо детальніше, завдяки чому центру “Добрий слух” вдалося завоювати високий рівень довіри.

Індивідуальний підхід

На сьогодні 10% людей у світі страждають через проблеми зі слухом. Останні виникають внаслідок ряду причин: спадковості, травм, тривалої дії шуму, через інфекційні захворювання тощо. Щоб точно підібрати слуховий апарат, потрібно чітко розуміти, наскільки серйозними є пошкодження слуху та чим вони спричинені.

З’ясувати суть проблеми та правильно вибрати пристрій допоможуть в центрі “Добрий слух”. Із клієнтами тут працюють фахівці у сфері слухопротезування. Їхня робота з клієнтами передбачає такі кроки:

  • консультація спеціаліста;
  • діагностика слуху;
  • вибір слухового апарата;
  • налаштування слухового апарата.

Варто зазначити, що фахівці працюють не тільки з тими клієнтами, які купили слухові апарати в центрі “Добрий слух”. Вони також готові здійснити налаштування пристроїв, придбаних досвідченими користувачами в інших точках продажу.

Широкий асортимент продукції

“Добрий слух” пропонує своїм клієнтам слухові апарати Widex. Зокрема, в каталозі реалізатора можна знайти великий вибір моделей згаданих пристроїв. Так, тут можна придбати:

  • вушні вкладиші;
  • завушні апарати;
  • канальні апарати.

На офіційному сайті вищевказаного центру можна знайти всю необхідну інформацію про згадану продукцію. Це суттєво полегшує процес вибору пристрою, який підійшов би для конкретного випадку.

Як купити слухові апарати в центрі “Добрий слух”

Купити слухові апарати клієнти мають змогу безпосередньо після консультації фахівця в згаданому центрі. Пройти її можна за адресою м. Луцьк, вулиця Залізнична, 20.

Також здійснення покупки можливе безпосередньо на сайті згаданої компанії. Зробити її можна всього в кілька кліків.

Якщо ж клієнт має труднощі з вибором слухового апарата, він може проконсультуватися з фахівцями в телефонному режимі за номером +380505992074.

До того ж, представники центру готові поспілкуватися з покупцями в онлайн-режимі. Для цього потрібно написати їм на електронну пошту dobryj.sluh@gmail.com.

Тож потурбуйтесь про своє здоров’я, придбавши якісний слуховий апарат Widex в центрі “Добрий слух”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *