Де купити якісні блоки живлення для ноутбуків HP в Україні

Де купити якісні блоки живлення для ноутбуків HP в Україні

Ноутбуки HP надійні та якісні. Таку ж характеристику можна дати і їхнім комплектуючим, наприклад, блокам живленням.

Однак із часом навіть найкращі речі мають здатність псуватися. Тоді власники вищевказаних девайсів постають перед складними питаннями: на що варто звернути увагу, щоб підібрати блок живлення для ноутбука HP дійсно хорошої якості, та де краще його купити. Тож розберемося у цьому детальніше.

Як обрати блок живлення для ноутбука HP

Існує велика кількість параметрів, на яких варто зосередити свою увагу, обираючи блок живлення для ноутбука. Зокрема, йдеться про вхідну та вихідну напругу. Так, врахуйте який рівень останньої буде подаватися до блоку живлення від мережі. Зазвичай, кожна країна має у цьому аспекті свої стандарти. Для України згаданий показник варіюється в межах 220-240 вольт.

Також зверніть увагу на те, яка напруга доходитиме безпосередньо до девайсу. Дуже важливо, щоб цифра, вказана на адаптері, співпадала із тією, що написана в інструкції до ноутбуку. Варто пам’ятати, що у цьому випадку максимально допустимим показником розбіжності є 0,5 вольта.

Де купити якісні блоки живлення для ноутбуків HP в Україні

Ще один параметр, про який не можна не говорити, – це сила струму при виході. У цьому випадку перевищення показника, вказаного виробником девайсу, допускається. Проте зниження сили струму може призвести до несправностей ноутбуку.

І звичайно ж, не варто забувати про вихідну потужність адаптера. До слова, зазвичай цей показник має крок у 15 Вт.

Де купити блок живлення для ноутбука HP

Вибір реалізатора блоків живлення – це не менше важливий момент, ніж перевірка його відповідності всім вимогам. На сьогодні на профільному ринку працює велика кількість продавців комплектуючих для ноутбуків. Однак далеко не всі вони пропонують дійсно якісний товар.

Тож дуже важливо купувати блоки живлення тільки у перевірених реалізаторів. До таких належить, наприклад, Інтернет-магазин radiostore.com.ua. Йому вдалося завоювати високий рівень довіри серед клієнтів завдяки широкому асортименту продукції та якісному сервісу.

Так, на сайті вказаного магазину можна знайти мережеві адаптери для будь-яких моделей ноутбуків марки HP за доступними для цінами.

Якщо клієнтам важко визначитися, який блок живлення краще взяти, їм на допомогу прийдуть представники radiostore.com.ua. Вони завжди готові надати професійну консультацію у телефонному режимі. Щоб поспілкуватися із фахівцями, потрібно набрати номер +38 (093) 045-66-80, +38 (066) 178-28-89 або +38 (096) 597-68-62. Крім того, за потреби клієнти мають змогу написати працівникам магазину на електронну пошту radiostoreua@gmail.com.

Де купити якісні блоки живлення для ноутбуків HP в Україні

Фахівці надають клієнтам можливість самостійно обрати спосіб доставки замовлення. Наприклад, магазин взаємодіє із такими логістичними компаніями, як:

  • Укрпошта;
  • Нова пошта.

До того ж, за можливості клієнти можуть самостійно забрати товар у місті Дніпро за адресою пр. Слобожанський, 83/3. 

Перед відправкою замовлення працівники магазину ретельно перевіряють продукцію, щоб виключити наявність дефектів. Також radiostore.com.ua надає гарантію на увесь товар.

Тож “побалуйте” свій девайс новенькою якісною комплектуючою. Придбайте блок живлення для ноутбука HP в Інтернет-магазині radiostore.com.ua!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *