Де читати найактуальніші новини України та світу

Де читати найактуальніші новини України та світу


Бажаєте оперативно дізнаватися найактуальніші новини зі всієї України? Тоді вам варто стати читачем новинного агрегатора з алгоритмом штучного інтелекту Smi.PP.UA.

Проєкт створений для пошуку та аналізу різних джерел (ЗМІ), при цьому на всьому проекті повністю відсутня реклама. Щодня понад 600 000 читачів із різних куточків світу користуються smi.pp.ua. Створення власної стрічки новин, вибір джерел, зручні мобільні додатки та багато іншого чекає на користувачів вищевказаного новинного агрегатора.

База новин агрегатора smi.pp.ua оновлюється щохвилини, аналізуючи понад 150 ЗМІ та новинних видань України, а інтелектуальний алгоритм, на базі штучного інтелекту, розподіляє новини за рубриками та категоріями.

Кожен зареєстрований користувач має можливість створити свою власну стрічку новин, включивши туди лише цікаві новинні проекти.

Для зручності користувачів був розроблений унікальний пошук за свіжими новинами та подіями.

В агрегаторі новин smi.pp.ua публікації представлені як анонс, для повного доступу до новини необхідно натиснути кнопку “Читати докладніше”.

Крім того, власник популярних та цікавих інтернет видання (ЗМІ), а також тематичних “статейників” може додати свій проект у стрічку нашого агрегатора новин. Докладніше про додавання джерела та умови додавання можна прочитати в розділі ДОДАТИ САЙТ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *