Науковці реконструювали обличчя легендарної Жанни д’Арк

Науковці реконструювали обличчя легендарної Жанни д'Арк


За реконструкцію обличчя Жанни д’Арк взялась професійна дизайнерка з понад 10-річним досвідом Бекка Сеговія, пише Успіх in UA.

Вона раніше в рамках власного проєкту Royalty Now відтворила обличчя таких відомих особистостей, як Тутанхамон, Авраам Лінкольн, Клеопатра та інших.

Бекка Сеговія вивчила історичні дані та займалась пошуком матеріалів про зовнішній вигляд Жанни д’Арк. Виявилось, що єдине зображення Жанни д’Арк, яке було створене за її життя — це замальовка французького політика, який насправді ніколи її не бачив. Попри це збереглась інформація в листах та описах про її зовнішній вигляд, повідомляє society.comments.ua.

Виявилось, що Жанна д’Арк була невеликого зросту, близько 157 см. У неї було темне коротко підстрижене волосся з чубчиком. Її очі були “великі, темні та серйозні”, а шкіра засмагла через довгий час перебування на вулиці. Також були описані інші характеристики, зокрема невелика червона пляма за одним з її вух. Врахувавши усі особливості опису Жанни д’Арк дизайнерка Бекка Сеговія реконструювала обличчя легендарної французької героїні.

Науковці реконструювали обличчя легендарної Жанни д'Арк

Читайте також: Науковці реконструювали зовнішність «вампіра» XIX століття

До слова, Жанна д’Арк була активною учасницею Столітньої війни між Англією та Францією. Вона зняла облогу з міста Орлеан, а наступні її перемоги призвели до коронації Карла VII. Жанна д’Арк бачила видіння, які, як вона стверджувала були від Бога і допомагали їй у перемозі. Згодом молода француженка була передана проанглійським єпископам, які засудили її до смертної кари за сфабрикованими звинуваченнями. Таким чином легендарна Жанна д’Арк загинула у віці 19 років.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *