Вчені трактували теорію Ніколи Тесли щодо походження єгипетських пірамід

У піраміді Хеопса знайшли потаємний 9-метровий коридор


Нікола Тесла, видатний винахідник та інженер, відомий своїми революційними ідеями в галузі електрики, залишив після себе не лише наукові досягнення, а й інтригуючі теорії про єгипетські піраміди, пише Успіх in UA.

Його погляд на призначення та походження цих величних споруд суттєво відрізняється від традиційних уявлень істориків.

Тесла вважав, що  піраміди Гізи не були призначені для поховання фараонів, як прийнято вважати. Він вказував на відсутність будь-яких згадок про піраміди в єгипетських папірусах, а також на відсутність кришок саркофагів та інших ознак поховань, повідомляє t4.com.ua.

На його думку, піраміди могли бути побудовані з іншою метою, можливо, як джерела енергії або навіть як засоби зв’язку з іншими цивілізаціями.

Вчені трактували теорію Ніколи Тесли щодо походження єгипетських пірамід

Ще більш інтригуючою є теорія Тесли про походження пірамід. Він припускав, що вони були побудовані задовго до появи єгипетської цивілізації, можливо, навіть до виникнення перших держав. За його словами, єгиптяни просто адаптували вже існуючі споруди під свої потреби, привласнивши собі їхнє авторство.

Теорії Тесли про піраміди викликають багато суперечок серед вчених. Деякі вважають їх фантастичними та не підтвердженими доказами, інші ж бачать у них зерно істини та можливість переосмислити історію людства.

Читайте також: В Японії знайшли загублену Атлантиду з пірамідами та ієрогліфами

Незалежно від того, чи вірити теоріям Ніколи Тесли, його погляд на єгипетські піраміди змушує нас задуматися про те, наскільки мало ми знаємо про наше минуле та які таємниці ще приховують стародавні цивілізації. Можливо, піраміди дійсно є чимось більшим, ніж просто гробницями, і їхнє справжнє призначення ще належить розкрити.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *