Науковці знайшли реальні докази подорожей у часі

Науковці знайшли реальні докази подорожей у часі


Вчені з Технічного університету Дармштадта у Німеччині виявили докази обігу часу назад, пише Успіх in UA.

Це відкриття відбулося хоч і на мікроскопічному рівні, але відкриває перед нами незвідане, що раніше було в галузі фантастики.

Дослідження двох експертів області, Тілля Бомера та Томаса Блоховича під назвою “Зворотність часу при старінні матеріалів” було опубліковано у виданні Nature Physics. Що саме вдалося дізнатися вченим, які сконцентрували своє спостереження, вивчаючи властивості скла, повідомляє life.obozrevatel.com.

Дослідження, яке було опубліковано у 2023 році, викликало інтерес у науковій спільноті, оскільки воно призвело до нових роздумів про природу часу та можливість його подорожей.

У процесі вивчення скла стало зрозуміло, що матеріал, який вони обрали для вивчення — скло, поводиться зовсім не лінійно.

Простими словами, вчені вивчали скло і виявили, що його молекули постійно змінюють свої позиції, схоже, що час іде “назад” на молекулярному рівні. Вони використовували спеціальні інструменти, щоб спостерігати ці зміни. Це означає, що скло як би “перемішується” всередині себе, але вчені не знають, чи це йде попереду чи назад у часі.

“Найменші коливання молекул доводилося фіксувати за допомогою надчутливої відеокамери. Не можна просто спостерігати, як молекули гойдаються”, — сказав професор Блохович.

Читайте також: Вчені пояснили, чому подорож у часі неможлива

Це дослідження не означає, що ми можемо подорожувати в часі, але воно змінює наше розуміння того, як працюють деякі матеріали, з якими ми взаємодіємо.

Проте вчені також зазначають, що їхнє дослідження виключає можливість зворотної подорожі в часі для істот, оскільки вона підтверджує концепцію односпрямованості часу у Всесвіті.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “Науковці знайшли реальні докази подорожей у часі”

  1. Аватар Балецький Іван
    Балецький Іван

    При ускорені атома на молекулярному рівні ударом струма ядро атома розділиться при скорості базон ускориться на 2 секунди скорость збільшиться на 1000 кілометрів за секунду і так набере скорість більше за світла так получається подорож базона у времені базон ніби зникає розтягнений і з’явиться скорше на місці проявлення ніж атом.Так таке явлення називають путтєшесвия часа на молекулярному рівні у 2004 році за розрахунками моїми Тілля Бомер у австрійському центрі дослідження квантової механіки і фізичних наук за допомогою квантового ускорителля дослідив і сформулював розрахунки правильними так йому получилось доказати світу що базон ускориться і путєшесвував часом скорше прибув з точки А на точку Б як промінь світла так такий дослід підтверджує базон зникає на 2 секунди і перепоявиться з точки А на Б з огромною скоростю перевищуэ скорість атома.Таким чином Базон скорше придаляє відстань скорше за частиною атом.Балецький Іван 20 09 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *