Голландський фотограф та цифровий художник Бас Утервейк проливає світло на те, як знакові історичні постаті могли виглядати у реальному житті, пише Успіх in UA.
За допомогою штучного інтелекту він створює реалістичні цифрові портрети відомих діячів, художників, філософів та навіть мумій.
Оскільки в періоди життя цих людей ще не існувало фотографій, Утервейк доводиться збирати численну інформацію про кожну персону. Це потрібно для того, щоб портрети були якомога точнішими, повідомляє novosti-n.org.
Маючи великий досвід у графічному дизайні та 3D-анімації, фотограф із Амстердаму почав використовувати нейронні мережі для реконструкції зображень відомих персон.
Програмне забезпечення зі штучним інтелектом здатне створювати реалістичні портрети на основі даних автора у поєднанні з тим, що він знає про людських осіб та про те, як веде себе світло у фотографії.
Тому Утервейк завантажує у програму знайдені ним зображення історичних постатей і навіть їхніх нащадків
За допомогою певних інструментів автор створює ту версію, яку вважає найуспішнішою.
І хоча програма виконує більшу частину роботи, іноді Утервейк доводиться додатково експериментувати у фотошопі .
“Портрети, які я роблю – це художні враження. Я намагаюся дозволити фактам, які я можу знайти про обличчя людини, зважити на кінцеву виставу, але я не вчений і не претендую на історичну точність”, – прокоментував Утервейк.
Читайте також: Науковці відтворили зовнішність князів, які правили понад тисячу років тому
Фахівець також взявся за відтворення зовнішності героїв відомих творів. Зокрема, він реконструював обличчя Джульєтти Капулетті.
Джульєтта Капулетті — головна героїня трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта», кохана юнака Ромео, що наклала на себе руки після його смерті.
Залишити відповідь