Бажаєте побудувати успішний бізнес, обійшовши стороною масштабну конкуренцію? Тоді Успіх in UA поділиться із вами оригінальними та актуальними ідеями для ведення власної справи.
Модульні будинки

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну попит на модульні будинки стрімко зріс. Люди прагнуть у короткі терміни та за невелику суму грошей отримати повністю адаптоване для проживання приміщення. Щоб залучити якомога більше клієнтів, можна виготовляти модульні будинки не лише за стандартними кресленнями, а й з урахуванням усіх побажань замовників.
Варто зазначити, що орієнтовна вартість каркасного приміщення площею 80 квадратних метрів складає приблизно 30 тисяч доларів.
ІТ-табори для дітей

Такі табори більше схожі на навчальні курси. Для початку роботи вам потрібно найняти кілька фахівців у галузі програмування або моделювання, а також орендувати чи купити приміщення, обладнане комп’ютерною технікою. Відкриття табору краще запланувати на період літніх канікул. До навчальної програми можна внести базові основи програмування, обробку зображень, 3D-моделювання тощо.
Готелі для тварин

На українському ринку ця ніша і досі є малозайнятою. Однак попит на готелі такого типу щороку збільшується.
Для початку ведення бізнесу вам потрібно купити чи орендувати приміщення та обладнати його так, щоб тварини мали все необхідне для комфортного проживання у період відсутності господарів.
Магазини для шульг

За статистикою кожна двадцята людина у світі – шульга. Однак це у нашій країні, на жаль, ніхто не враховує. В Україні повністю відсутні магазини, де шульги могли б придбати товари, зручні для використання. Тож бажаючі зайняти цю нішу мають орієнтуватися на виготовлення та збут предметів побуту, якими було б легко маніпулювати лівою рукою.
Читайте також: У Львові люди старшого віку започаткували бізнес із виготовлення гіпоалергенних подушок
Еко-меблі із піддонів

Ще одна майже вільна бізнес-ніша в Україні. Для початку роботи необхідне приміщення для створення невеликого виробничого цеху із наявністю спеціального інструменту для обробки дерев’яних поверхонь. Також потрібно відповідально підійти до підбору персоналу, адже обробка дерев’яних піддонів — завдання нелегке.
Залишити відповідь