Мистецтво дарувати

Мистецтво дарувати


Іноді тільки здається, що тут складного? Схема проста: обрати, придбати, подарувати і все, всі задоволені, місія виконана. Але це тільки в ідеальному світі, де все просто та зрозуміло. В реальному житті — все трішки інакше та складніше. Адже подарунки можуть містити глибший сенс, ніж просто «дрібниця, яку треба вручити, бо так треба».

Далі поговоримо про важливість бодай мінімальної підготовки до вручення подарунка. Зробили акцент на декількох питаннях. Їх поступове розкриття допоможе вам краще зрозуміти та пізнати те саме «мистецтво вибору подарунка».

AD_4nXewZO3mC0dxBUmNgtUuAX6PRLAMzA5o-Xbel7p5bo91vSJrnqtNda0J7RWA0p-XTkp_ueEmIMfvpcOtLRZMHJ6R7nEu2aBCNCyn6I90AoC9dZ2x0tTuB7G-C4koqH_9he-KPdf6UQ?key=zz3o1XdwqjTv946tXSl1CR6k

Джерело: gifty.in.ua

Кому ви даруєте?

Перше і найважливіше питання з якого формується вся подальша процедура вибору та придбання подарунка. Ви маєте знати про людину бодай щось, що дозволить влучити якщо не в самісіньку 10-ку, то принаймні не промахнутися взагалі.

Які знання про людину можуть допомогти у виборі подарунка:

  • Хобі або захоплення. Ідеальний варіант, якщо ви точно чи наближено знаєте улюблену справу отримувача. Це значно спрощує процес. Коло проблем звужується до «не купити те, що вже в нього/в неї є»;
  • Інтереси. Прояви зацікавленості живописом, театром, кіно, книгами або будь-чим іншим може також підштовхнути вас до ідеї класного подарунка. Це можна відстежити в звичайній розмові, а ще простіше — в соцмережах.
  • Зовнішній вигляд. Саме так, одяг може розказати багато про людину. Наприклад, яскраві контрастні кольори свідчать про людину творчу, відкриту, впевнену, готову вражати та дивувати. Таким людям підійдуть відповідні творчі набори в якості подарунка. Натомість людям з більш стриманим, формальним, діловим одягом можуть стати в нагоді подарунки офісного типу.
  • Звички. Придивіться до свого колеги по роботі, друга або ж коханої людини. Іноді за буденними речами можна помітити звички, що наштовхнуть вас на вибір відповідного подарунку. Наприклад, запалювання свічок на вечір, постійне нотування всього на світі, сьорбання кави з великої чашки тощо.

Який ваш бюджет?

Один, але великий вартісний подарунок чи декілька, але маленьких? Все залежить від розміру вашого гаманця та кількості одержувачів подарунків. 

Від себе можемо додати про кількісний фактор, який нерідко спрацьовує. Тобто деяким людям більше подобається отримувати подарунки у великій кількості. І нехай вони не коштовні, але ж їх багато і вони різноманітні.

Яка має бути подача?

Який сенс ви вкладаєте в подарунок, чому ви обрали саме його? Можливо для цього був якийсь святковий привід чи нещодавній випадок в житті людини. У такому випадку, чому б не підготувати маленьку промову, надихаючу історію чи просто вкласти листівку зі словами ваших найщиріших почуттів. Це тільки підсилить ефект від подарунка. Також важливим є гарне презентабельне упакування. 

Коли варто дарувати?

Відповідь проста — на ваш розсуд. Єдине тут побажання — не затримувати або не протерміновувати з даруванням. Запізнення або ж передчасне вручення подарунка може негативно вплинути на задум, настрій та загалом атмосферу свята.

І на фінал

Якщо вже трапилось так, що часу нуль, а подарунок треба вже на зараз, ваш рятівник — Gifty.

На сайті представлені готові подарункові набори на різний бюджет. Наприклад:

  • набір з 4-х блокнотів для вивчення англійської граматики та лексики;
  • чашка та листівка з фірмовим їжаком Gifty;
  • шкарпетки та блокнот;
  • набір з 3 чашок «Шлях»;
  • магнітний планер + магнітна листівка.

Більше наборів та інших ідей на сайті Gifty. Обирайте що до вподоби та даруйте радість своїм близьким.

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *